Öğrenci Görüşleri


Yaklaşık 6 aydır KİLİS TÖMER’de Türkçe öğreniyorum. Türkçenin Türk kültürüne bir kapı olduğunu düşünürsek bu kapının anahtarı elbette TÖMER’dir. KİLİS TÖMER Türkiye’de yaşayan bizler için temel ihtiyaç olan Türkçe öğretiminde mükemmele yaklaşmaktır. Eğitiminin nitelikli olmasının yanı sıra bizleri eğitime teşvik eden, gayreti yenileyen çok eğlenceli etkinlikler yapılmaktadır. Bence TÖMER bir bahçe olarak niteleneceği için o bahçenin çiftçileri öğretmenler, su ve toprağı kitap setleri, ağaçlar ise öğrencilerdir.

 

Abdurrahman HAFTAR

Suriye

 

 

 

Türkçe deneyimim KİLİS TÖMER’le başladı. Bu deneyim hedeflerimi gerçekleştirmeye ve başarıya ulaşmaya ilk adım oldu. KİLİS TÖMER’de deneyim çok faklı. Çünkü öğretim yöntemleri çok gelişmiş ve harika. Çeşitli faaliyetler yapılıyor. Sınıflar, eğitim şekli ve programlar donanımlı, öğretmenleri çok yetenekli. TÖMER’e başladıktan sonra Türkçem çok gelişti. Türk kültürünü ve adetlerini öğrendim. KİLİS TÖMER’den çok memnunum.

 

Hasan HASSUN

Suriye

 

 

 

Kilis TÖMER’den memnunum. Öğretmenlerimiz gayet iyi ve yetenekli. Dersleri çok güzel anlatıyorlar ve bize çok iyi davranıyorlar. KİLİS TÖMER’in idarecileri de öğretmenlerimiz gibi iyi. Çünkü onlar bizim şikayetlerimizi dinliyorlar ve sıkıntılarımızı çözmeye çalışıyorlar. KİLİS TÖMER’de birçok etkinlik yapılıyor. Yapılan sosyal etkinliklerle birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirdiler. KİLİS TÖMER’e teşekkür ederim.

Mahmut EL MAHMUT

Suriye

 

 

 

KİLİS TÖMER öğrencisi olmak büyük bir şanstır. TÖMER sayesinde hem Türkçe öğreniyoruz hem de Türklerle kaynaşıyoruz. Benim gibi üniversiteye girmek isteyen öğrenciler için TÖMER okumak önemlidir. KİLİS TÖMER’de verilen Türkçe eğitimi çok güzel. Öğretmenler çok güzel Türkçe eğitimi veriyorlar. Öğretmenler öğrencilere çok iyi davranıyorlar ve öğrencileri destekliyorlar. Herşey için teşekkür ederim.

Kevser HAMAME

Suriye

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 2019-05-30 13:28:00
              

                                                                              Bilgi Islem Daire Baskanligi © 2010-2022